Úvod O nás Blog Fotogaléria Stiahnite si Hľadáme vedúcich a zdravotníkov Časté otázky Kontakt

ZÁHADA ZNOVU OŽÍVA

Stovkám deťom sa v prvom ročníku 13.komnaty podarilo rozlúštiť záhady Čertovského lesa a zabrániť dávnemu proroctvu Mayskeho boha Bolona Yokteho o konci sveta. Tu ale náš príbeh nekončí!!!

 

Na Čertove sa začína šíriť správa o tom, že sa naplnilo aj posledné proroctvo z listov ich proroka a cez bránu času preniká do nášho sveta zlo!!! A to je dôvod, pre ktorý som sa ja „TENTO“ rozhodol napísať blog, ktorý práve čítate a dať Vám dôvod prísť pomôcť Čertovčanom zabrániť tejto katastrofe.

 

A čo to vlastne je tá brána času a čo nám hrozí? Je to čierna diera schovaná hlboko v lesoch, cez ktorú do nášho sveta prenikajú zlé legendy z minulosti a unášajú nič netušiacich Čertovčanov s jediným cieľom zistiť, kde je ukrytý posledný kľúč od 13.komnaty. Ak sa im totiž podarí ovládnuť toto miesto, získajú moc nad celým svetom. Naša úloha je vybudovať spoločenstvá strážcov brány času a preniknúť do minulosti. Tam na nás čaká neľahká úloha, popasovať sa so súperovou presilou, nájsť posledný kľúč od komnaty a zničiť ho. Len tak sa nám podarí zachrániť nie len Čertov, ale aj celý svet.

 

Opať sa môžete tešiť na množstvo záhad a šifier z toho najtajomnejšieho miesta na zemi, ktoré pre vás pripravujeme. Príďte a zažite tie najautentickejšie zážitky, ktoré vám neprinesie žiadna PC hra!!! Spoznajte nových priateľov, skvelých animátorov, a to všetko v krásnom prostredí hotela František na Čertove, ktorý je ako stvorený na ten najlepší Fantasy tábor!!!

yes

 

A hlavne sa nebojte! Veď za vašu odvahu na vás čaká sladká odmena ako je pohostinnosť Čertovčanov, bazén, beach volejbal, ohňostroj, výlet do jednej z najkrajších európskych ZOO, skvelý program a hromada nezabudnuteľných zážitkov.

 

Záhady sú to, čo fascinuje nielen malých, ale aj nás veľkých, a preto sme sa aj po roku rozhodli pre túto tému. Ideme pre vás robiť tábor, ktorý baví aj nás, a to je záruka kvality, ktorú vám ponúkame. Tešíme sa na vás!


S pozdravom váš "Tento" a jeho skvelý Čertovský animačný team. devilangeldevilcooldevilcheeky

 Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2024 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO