Úvod O nás Blog Fotogaléria Stiahnite si Hľadáme vedúcich a zdravotníkov Časté otázky Kontakt

Sunny Arts 2015 - festival umenia

Letný tábor, ktorý Vám v nasledujúcich riadkoch predstavím, patrí k tým najtradičnejším letný táborom, ktoré v našej cestovnej kancelárii nájdete. Po sérií niekoľkých veľmi úspešných ročníkov nášho ArtTuša (ktorý bol zameraný hlavne na výtvarné umenia), prichádza nová éra - nový letný tábor. Pre rok 2015 sme si pre Vás pripravili úplne nové poňatie umenia - umenia ako skladačky, ktorá tvorí celok.

 

Na Tesároch, kde sa bude odohrávať tento úžasný letný tábor Vás čaká prechádzka umením - umením, ktoré ožíva. Objavíte čaro mágie farieb, vydáte sa do útrob hereckého remesla, navrhnete si vlastné kostýmy pre Vašu jedinečnú letnú “romance”  alebo “comedy”, ktorú na konci predvediete pred celým táborom. Mnohí z Vás zatúžia vyskúšať si výšku svojho hlasu a predviesť svoj talent.

 

Samozrejme, nezabudli sme ani na výtvarných maniakov, ktorí stále niečo majstrujú, vyrábajú či ozdobujú. Pre vás sme pripravili tvorivé dielne, kde pod vedením skvelých majstrov vyčarujete tie najkrajšie diela pod slnkom. Čaká Vás skvelý areál, ktorý je ako stvorený pre čarovanie, maľovanie, hranie či spievanie - krásny bazén s tobogánom, javisko, amfiteáter či tajné zákutie pre tvorbu Vášho filmu či divadla. No a počas cesty časom možno objavíte aj stratené umelecké diela, ktoré záhadne zmizli …
surprise


Tak čo, ste pripravení odcestovať na Sunny Arts 2015 - festival umenia?Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2024 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO