Úvod O nás Blog Fotogaléria Stiahnite si Hľadáme vedúcich a zdravotníkov Časté otázky Kontakt

Športu zdar a Sunny SPORTS zvlášť! 

Pozdravujeme všetkých športových nadšencov! Šport patrí k najobľúbenejším činnostiam na svete. Športujeme preto, aby sme boli zdraví, silní alebo mali silnú vôľu. Mnohí z nás športujú aj preto, aby boli medzi priateľmi, či precestovali svet. Vďaka športu tvoríme silné tímy a pevné priateľstvá. Náš Sunny SPORTS patrí k najtradičnejšiemu letnému táboru u nás v cestovke. Vždy sa snažíme, aby ste si do sýtosti zašportovali.

 

Tento rok sme vybrali jedno z najlepších detských rekreačných zariadení na Slovensku. RZ Tesáre, ktoré bolo dejiskom už niekoľkých našich úspešných športcampov bude opäť hostiť vás, nádejných či skúsených športovcov. Stredisko disponuje skvelým multifunkčným ihriskom, kde si zahráme futbal, tenis, volejbal alebo vybíjanú. Nájdete tu bežeckú dráhu, pieskovisko na skok do diaľky, pingpongové stoly, úžasný veľký bazén, kde naučíme neplavcovať plávať :-) Keď budeme mať oddych, môžete šantiť na tobogáne, ktorý veru nenájdete široko ďaleko. K dispozícii budeme mať spoločenské miestnosti, vonkajší amfiteáter a mnoho ďalších vymožeností, ktoré nájdete iba v Tesároch.

 

Pripravili sme pre vás novú koncepciu športového tábora. Vy si vyberiete šport, v ktorom vás budú trénovať skúsení tréneri a animátori. Nebudete sa len hrať, ale naučíte sa aj tie správne pravidlá a dozviete profi tipy, ako daný šport kvalitne hrať a aj vyhrať. Vybrať si budete môcť z futbalu, volejbalu, atletiky, plávania a vodných športov, basketbalu či kontaktných alebo netradičných športov. V doobedňajších hodinách budete trénovať, poobede sa budete venovať netradičnej športovej činnosti. Večer vás čaká relax pri zábavných táborových hrách, vonkajšom kine alebo táboráku.  

 

Tak teda, pobaľte vaky a príďte medzi prifíkov!

Športu zdar a Sunny SPORTS zvlášť!  

Tábor onedlho začína ...  

 

Cedo, Megy a ich profi-športový tím wink

 Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2024 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO