Úvod O nás Blog Fotogaléria Stiahnite si Hľadáme vedúcich a zdravotníkov Časté otázky Kontakt

Oravský extrém

Ahojte milé konzervy a otvaráky! 

 

Tiež sa tak veľmi tešíte na novú sezónu bláznovstiev? Ak áno, určite si prídete na svoje. Rozhodli sme sa rozblázniť do maximálnych možných rozmerov a ponúknuť vám viac než len seba. Silu si zmerajú naše “otvaráky” hneď v niekoľkých nových súťažiach, ktoré sa budú niesť v závese Oravského extrému, pre “konzervičky” sme si zase nachystali preverenie dôvtipu a manuálnej šikovnosti.

 

No ale späť k extrému! Oravský extrém je ústredným bodom vašej činnosti a bude prebiehať každú sekundu pobytu vonku. Teda samozrejme s výnimkou -  a to v čase, keď sa budú konzervičky rozkladať na slnku a otváraky budú naháňať kožený balón. Po skúsenostiach z minuej sezóny, ktoré nám ukázali, ako ste riadne “živí”, túto sezónu vás preto “spomalíme”  a necháme vás trošku “zhrdzavieť” vo vode. Aspoň na šesťdesiat percent :-)

 

Stále neviete, čo je Oravský extrém? Je to hra vo vysokom rozlíšení. Pamätáte si televízny program X factor? No tak si ho skúste preniesť na Oravu a postaviť sa do role hrdinov tohto formátu. Nejde ani tak o to byť najlepší, ale byť najzábavnejší! Teda aspoň pre nás. Čakajú vás úplne nové hry ako bodysurfing, či village game v novom šate, no môžete sa tešiť aj na niečo z našej klasiky ako napríklad pašeráci.

 

Konzervičky šup von z poličky, urobíme tri stoličky. Otvaráky so sebou, z extrémov do extrémov.

 

PS.: Pre tých, ktorým to ešte nedošlo, konzervy sú dievčatá a otvaráky sú chalani :-)


Horčica

 Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2024 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO