Úvod O nás Blog Fotogaléria Stiahnite si Hľadáme vedúcich a zdravotníkov Časté otázky Kontakt

O čom je tábor NEXT LEVEL

Na začiatok by som sa rád predstavil. Volám sa Lukáš Vícen alias Rjú. Tábory so Slniečkom robím už tretiu sezónu a NEXT LEVEL (ďalej len „NL“) je moje takpovediac „dieťa“.

Každý vedúci prechádza radou školení, než sú mu zverené vaše deti. A raz na jednom takom školení ma napadlo: Čo s deckami, ktoré cez prázdniny sedia doma a hrajú počítačové hry? Čo by ich mohlo baviť? Čo ich odtrhne od obrazoviek a zároveň splní ich požiadavky vylepšovania vlastnej postavy alebo žitia alternatívneho príbehu. Prečo nevytvoriť tábor, ktorý simuluje počítačové hry, ale odohráva sa vonku a dieťa si to odžíva na vlastnej koži?

Tak prišiel na stôl plán táborovej hry, kde každý jednotlivec utvára dej, v ktorom každé rozhodnutie tvorí nové a nové možnosti. Vedúci v úlohe majstra svojho klanu/guildy/tlupy/skupiny usmerňuje svojich učencov a vedie ich k tímovej spolupráci. Získavajú sa skúsenosti pre seba a svoju družinu. Vylepšovanie svojich vlastností ide ruka v ruke so získavaním nových možností v táborovej hre.

Mojim cieľom je, aby táborová hra neskončila jedným turnusom, ale každým rokom sa vylepšovala. A aby decká, ktoré si obľúbia NL, mohli pokračovať vo svojich postavách alebo si mohli vytvárať nové, keď opäť zavítajú na NL. Hry, za ktoré sa budú získavať expy (skúsenosti) sa budú volať Questy a budú prevažne orientované v prírode.

Najdôležitejšie info: na tábore nebudú hrať deti na počítačoch žiadne hry. Dúfam, že na tých pár dní dokážu decká odložiť nielen svoje tablety, ale aj smartfóny a iné technické vymoženosti a tak vymeniť virtualitu za realitu v prírode ... skúsiť zažiť a vytvoriť niečo nové. :-)

Spoliehame na Vás, milí rodičia, že svojim malým PC expertom tábor doporučíte.

Tešíme sa na vaše decká - budúcich mágov, bojovníkov, lovcov, alchymistov, barbarov a pod.

Vidíme sa na NL alebo aj na inom tábore, kde budem :)

S pozdravom

Lukáš Vícen alias RjúAkceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2024 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO