Úvod O nás Blog Fotogaléria Stiahnite si Hľadáme vedúcich a zdravotníkov Časté otázky Kontakt

O čom bude Pohoďák Junior - alias Bahama Banana

Moje meno je Katarína Drienovská alias “Ginger” a už 4. sezónu pracujem pre CK Slniečko. Minulý rok som dostala veľkú dôveru od cestovnej kancelárie a rozbehli sme projekt s názvom  “Bahama Banana”. Na začiatku boli obavy, ako to dopadne, ako to budú deti brať, avšak boli sme neskutočne prekvapení, ako to dopadlo. Výsledok bol ohromný a preto sme sa rozhodli v tomto tábore pokračovať.

 

Bahama Banana sa bude odohrávať v krásnom prostredí penziónu Lagáň, kde tomu bolo tak aj minulý rok. Nasledujúci rok ťa tam privítajú tvoji animátori: Bzučo, Jimmy, Čoko,  Jordy a ďalší. Veliť nám bude Ostrovná kráľovná Ginger. Najväčšou výhodou penziónu Lagáň je jeho poloha, tiché prostredie (okolo sa nenachádzajú žiadne domy), rozloha, kvalitné ubytovanie a ešte lepšia strava.

 

Čo sa dialo minulý rok? Čím sme začínali? Minulý rok sa podarilo Ostrovnej kráľovnej Ginger, ktorá vlastní celé Bahamské ostrovy, poraziť Capa Bananu s jeho mafiou. Uzavreli medzi sebou prímerie, avšak nič nie je také, ako to vyzerá. Počas celého tábora sa animátori spolu s deťmi učili techniky, manévre, ako poraziť mafiu, učili sa národným bahamským športom, urobili si svoje vlastné čokobanány a získali spomienky, na ktoré nezabudnú. Spolu sme si zaplávali a zašantili v termálnom kúpalisku Podhájska a vytancovali sme sa pod bahamským altánkom.

 

Tohtoročný tábor bude zase iný ako tie ostatné. Minimálne svojou štruktúrou, pripravovanými hrami a prostredím. Deťom zaručujeme cez leto relax strávený pri najväčšom bazéne, aký si vedia predstaviť, krásne prostredie penziónu Lagáň, kde sa bude odohrávať turnus. Program bude doplnený o výlet do Maďarska, kde pôjdeme do najväčšej  Zoo a potom na kolotoče.

Pre deti by sme chceli zaručiť najväčšiu zábavu, akú kedy zažili, pre rodičov zaobstarať bezproblémový turnus, kde sa ich deťom nič nestane a nemusia sa báť 10 dní o svoje dieťa a všetkým spoločne garantovať spomienky, na ktoré nikdy nezabudnú.

 

Programovo sme to nasledujúci rok poňali akčnejšie, zábavnejšie a uvoľnenejšie. Z tohto dôvodu druhý ročník “Bahamy Banany” neostane na horúcich ostrovoch bez konfliktu medzi Capom Bananom a Ostrovnou kráľovnou. Hneď po ukončení minuloročného prímeria nastal zvrat medzi Ostrovnou kráľovnou a Capom Bananom. Treba pomôcť Kráľovnej, aby ochránila Titul Grand Island, ktorý sa jej minulý rok podarilo získať vďaka deťom.

 

Čakajú ťa nové výzvy, ako napríklad: Bahamský šmyk, vytvorenie si vlastného bahamského amuletu, alebo si skoč s nami po výhru do bazéna, kde zažiješ mnohé atrakcie (vodná guľa, boj o cenné body pre svoj team…). Oproti minulému roku ti prinesieme aj viacej výletov. Zopakujeme si Podhájsku, kde bolo skvele, teplo a zábava. Zabavíme sa, podebatíme, zatancujeme si a bude nám až tak dobre, že nebudeme chcieť odísť.

 

Čo budeš potrebovať? Určite si zbaľ plavky, ktoré využiješ každý deň. Potrebná je aj pevná obuv, staršie oblečenie, čierne nohavice a tričko (môže byť aj košeľa alebo blúzka), čiapka  na hlavu (z toho dôvodu, že tam veľmi často svieti ostré slnko a chceme predísť úpalom), diskotékové oblečenie! Zaručene všetko využiješ  wink

 Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2024 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO