Úvod O nás Blog Fotogaléria Stiahnite si Hľadáme vedúcich a zdravotníkov Časté otázky Kontakt

O čom bude NEXT Level?

Úvodom by som sa rád predstavil: volám sa Lukáš Vícen, známy skôr pod menom Rjú. V CK Slniečko som strávil krásne 3 roky a toto bude pre mňa 4 sezóna, v ktorej pokračuje po výbornom štarte z minulého ročníka tábor NEXT LEVEL.

 

Tento rok sa môžete tešiť na 2 turnusy, ktoré sa budú odohrávať v penzióne Slniečko na Duchonke v okrese Topolčany. Výborná lokalita s perfektným vybavením. Od bazéna cez viacúčelové ihrisko až po minigolf. Kompletne ozvučené stredisko ponúka výborné možnosti a vylepšenia našich hier. Takisto môžeme očakávať  účasť starej partie vedúcich, ktorá sa o zábavu a dobrodružstvo starala minulý rok. Môžete ich nájsť na našej faceboookovej stránke CK Slniečko, ale aj na skupine, ktorú vytvorili a spravujú vedúci a účastníci minulej sezóny s názvom Namyslený mág (rodič, dieťa, či záujemca o pozíciu vedúceho - každý je vítaný).  

 

Túto sezónu sa môžete tešiť na dva odlišné turnusy : v prvom ktorý bude nadväzovať na minuloročný NEXT LEVEL s označením Classic, v ktorom nebude chýbať tvorba vašej postavy (alebo prenesenie už vytvorenej postavy z minulého roka), klanové vojny či obľúbená expovačka. A v druhom turnuse s označením Myth pôjdeme spolu objavovať záhady a tajomstvá starovekých civilizácií a božstiev (možno príde aj Loki). V oboch prípadoch pôjde o prenášanie virtuálneho sveta do reality, ktorá sa bude odohrávať v prírode, kde dej hry budete mať vo svojich rukách. Či sa spojíte s ostatnými klanmi a vytvoríte aliancie alebo na vlastnú päsť potiahnete v ústrety osudu je len a len  na Vás!

 

Chcel by pripomenúť, že aj keď ide o tábor s počítačovou tematikou, na počítačoch sa hrať nebudete. Cieľom tábora je ukázať, že chladná obrazovka nie je všetkým, čo ponúka náš svet. A že priatelia nie sú len ikonky a komentáre na facebooku, ale zážitky, na ktoré môžete spomínať po celý život.

wink

Verím, že sa vidíme na tábore NEXT LEVEL.

 Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2024 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO