Úvod O nás Blog Fotogaléria Stiahnite si Hľadáme vedúcich a zdravotníkov Časté otázky Kontakt

Kdeže je to Slniečkovo? Čože je to Slniečkovo?

Je novou a sviežou verziou tábora známeho z minulých rokov pod názvom “Disneycamp”. Je to letný tábor pre deti od 5 do 10 rokov. Na tomto tábore Ti ponúkame možnosť spoznať staršie aj novšie rozprávky a ich hrdinov, možnosť stať sa súčasťou veľkého príbehu, ktorý môžeme spoločne tvoriť.

Od prvého dňa sa budeme postupne presúvať do rôznych oblastí príbehu a spoločne budeme objavovať čaro rozprávok, kde má každá jedna z nich svoje ponaučenie.

Zvíťazí vždy dobro? Uvidíme. My sa o to budeme určite snažiť!

 

Čo nás čaká v Slniečkove počas jednotlivých dní?  

  • To, že nie je dôležité odkiaľ si a kto si, ťa naučí Popoluška.
  • To, že krása nie je všetko, nás naučí Shrek.
  • To, že si máme pomáhať, nás naučí Snehulienka s trpaslíkmi, ktorej budú pomáhať aj Šmolkovia.
  • To, že nemusíme mať špeciálnu schopnosť, aby sme niečo zvládli sa naučíme s Kung Fu Pandou.
  • Nuž a odvahou nás všetkých posmelí odvážny Bojko.

 

Každý jeden z nás dostane od odvážneho Bojka svoj denník, do ktorého si bude môcť písať, ale aj kresliť zážitky z daného dňa. Každý deň si spoločne zhrnieme, čo sme počas neho zažili.    

Maľovanie, kreslenie, vyrábanie, hranie, výletovanie, objavovanie, vymýšľanie… to všetko čaká ukryté v Slniečkove.  Okrem pohybu v príjemnom areáli penziónu Fortunato na Duchonke a v okolí jeho pestrej prírody plnej živých rozprávok, zájdeme spoločne aj na Ranč pod Babicou. Na ranči nás čaká viacero druhov zvierat. Tradičné aj netradičné. Živé aj drevené.

Stretneš sa tu nielen so mnou (Anirak), ale aj s mojím skvelým tímom animátoriek a animátorov. Sme veľmi priateľskí a nie je s nami žiadna nuda … . Vždy s úsmevom, s ochotou vypočuť všetky Tvoje radosti, zážitky aj trápenia a s dostatkom času na mnohé bláznenia, fantazírovania a tvorivé veci.  Máme pre Teba úsmev, čas aj “uši”. Máme za sebou už množstvo táborov a škôl v prírode a z nich veľa veľa detských kamarátov. Veríme, že sa staneš členom veľkej rodiny slniečkových kamarátov aj Ty. 

 

Čakáme ťa v Slniečkove ! :-)

 Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2024 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO