Úvod O nás Blog Fotogaléria Stiahnite si Hľadáme vedúcich a zdravotníkov Časté otázky Kontakt

Dvadsiata prvá sezóna v znamení noviniek a atrakcií

 

Ani tento rok sme neporušili tradíciu a ponuku letných táborov pre nadchádzajúcu sezónu sme vám predstavili už na začiatku decembra. Aj keď sú Vianoce za nami stále zostalo dosť dôvodov, prečo sa zaregistrovať už dnes.


Aké novinky na vás čakajú v roku 2017?

 

Najväčším lákadlom sezóny bude určite letný tábor Sunny Games v Tesároch. Nášmu úspešnému táboru sme sa rozhodli dať ešte väčší punc kvality. Tábor sme presťahovali na najlepšie rekreačné zariadenie pre mládež na Slovensku. Obrovský areál v Tesároch plný športovísk a spoločenských priestorov dopĺňa veľký bazén s tobogánom. Letný tábor Sunny Games nie je klasický tematický tábor, práve naopak, nájde sa v ňom každé dieťa. Štvorkolka, vodný futbal, táborové rádio, kurz sprejovania, strelnica, zápasenie v sumo oblekoch je len zlomok toho, na čo sa môžu vaše ratolesti v Sunny Games tešiť. A nech toho nie je málo, zavítajú aj do obľúbeného českého aquaparku Moravia.Ak chcete dopriať deťom v lete adrenalínový zážitok, tak presne pre vás je tu naša overená klasika letný tábor Sunny Action. Tábor zostáva aj tento rok v Tatrách, ale presúva sa do kvalitnejšieho hotela Medvedica v Tatranskej Štrbe. Aj tu na vaše deti čaká veľa noviniek. Tešiť sa teda môžu na splav Dunajca, lanový park, výlet na Štrbské pleso a chýbať nebude ani tradičný airsoft či lukostreľba. Ani to však nie je všetko. Najväčší zábavný park v strednej Európe – Energylandia a Aquacity Poprad, to sú výlety pre deti z letného tábora Sunny Action.Ďalší letný tábor, ktorý prešiel výraznou zmenou je naša dlhoročná vlajková loď Pohoďák. Na žiadosť detí sa tábor sa vracia späť na Prašník. Veľká spoločenská miestnosť, dva bazény či plážový volejbal to je len časť toho, čo ponúka areál tohto strediska neďaleko od Piešťan. Na letnom tábore Pohoďák nebude chýbať naša minuloročná novinka – paintball. Tento rok sme sa ale rozhodli potešiť vašich tínedžerov ďalšími novinkami, a to konkrétne štvorkolkou a vodným futbalom. Pohoďáci si to tento rok namieria na dva výlety, do Viedenskej ZOO a do Moravského krasu. Návštevu našich českých susedov si ešte naviac spríjemnia prehliadkou vedecko – zábavného múzea VIDA a mesta Brno. A čerešničkou na torte v prípade Pohoďáka je koncert známej slovenskej star.Ak nemáte doma tínedžera, ale práve naopak najmenšieho juniora, je tu pre vás letný tábor Slniečkovo na Duchonke. Krásne prostredie, rozprávkový program, výlet do Bojníc, skákací hrad, ale hlavne skvelá cena. V dobe, kedy sa všetko zdražuje, sa môžeme pochváliť, že Slniečkovo naopak zlacnelo. 

Našu ponuku sme pre rok 2017 doplnili o exkluzívne jazykové pobyty v Anglicku, spolu s leteckou dopravou a špičkovým ubytovaním. Súčasťou pobytu je dvadsať hodín lekcií angličtiny týždenne, v ktorých na jedného lektora pripadá šesť študentov. Deti tak majú možnosť zlepšiť svoju angličtinu a komunikovať v reálnych situáciách. V ponuke sú tri varianty a to:
Cambridge v Londýne
Brettenham Park v Ipswich
Saymonds Rd v Bury Saint Edmunds

         

Ako ste si mohli všimnúť pri spomenutých letných táboroch, tak tento rok sme sa rozhodli investovať hlavne do nových atrakcií. A na tie sa môžu deti tešiť aj v táboroch:
Bahama Banana – aqua zorbing a zorbingový futbal
13. Komnata a Next Level – štvorkolka a lukostreľba
Sunny Relax – aqua zorbing
Misia Orava – airsoft
Sunny Sport, Sunny Art, Sunny Dance a Sunny Tenis – vodný futbal a štvorkolka


Ponuka je naozaj pestrá a kvalitná. Veríme, že si z nej každý vyberie ideálny tábor pre svoje dieťa. Ak by ste potrebovali s výberom poradiť, sme tu pre vás.Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2024 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO