Úvod O nás Blog Fotogaléria Stiahnite si Hľadáme vedúcich a zdravotníkov Časté otázky Kontakt

20. narodeniny plné noviniek!

 

Od nášho prvého tábora v Starej Turej ubehlo krásnych 20 rokov. Za toto obdobie sme zorganizovali stovky úspešných táborov, lyžiarskych zájazdov a škôl v prírode. Našou najväčšou odmenou je to, že sa deti k nám radi vracajú. A to je dôvod, pre ktorý sa snažíme našu ponuku každoročne spestriť o nové produkty. Čo nové sme si teda pre Vás na rok 2016 pripravili? Sú to ...


… novinky medzi tábormi

 

Každoročne našu ponuku letných táborov dopĺňame o aktuálne témy na základe rôznych trendov či dotazníkov od samotných rodičov a detí. Pre milovníkov hollywoodského trháku the Hunger games sme pripravili letný tábor Sunny Story HG3. Pre tých, čo si svoj vlastný film natočia radšej sami, je tu "Hollywoodsky sen" – SunnyWood. Po prvý krát otvárame aj akadémiu pre fanúšikov Superhrdinov. Milovníci "greenov" si prídu na svoje v našom Golf Campe. No a v neposlednom rade je tu tábor VilaBela plný zvieratiek, je stvorený pre šikovné ruky a hľadačov bájneho štiavnického pokladu.

… zimný tábor

 

Náš najúspešnejší letný tábor Pohoďák má už svoju dlhoročnú tradíciu počas letných prázdnin. A preto sme sa rozhodli dať mu šál, rukavice a nasmerovať ho na tatranské zjazdovky. Už počas jarných prázdnin sa môžu teenageri tešiť na snehové šialenstvo PoHoĎáK na snehu. Bude to súboj mamutov na doskách a vyžiel na lyžiach v boji o titul “Crazy winter champions”.


… nové strediská pre letné tábory a školy v prírode

 

S rastúcim záujmom o naše letné tábory a školy v prírode každoročne do našej ponuky pribúdajú nové strediská. Kam zamieri Slniečko v novom roku? Neďaleko Banskej Štiavnice leží krásne miestečko z trošku iného súdku - VilaBela (www.vilabela.sk). Nádherný výhľad na Kriváň a ďalšie tatranské štíty ponúka penzión Medvedica v Tatranskej Štrbe, neďaleko Štrbského plesa. Na najväčší bazén spomedzi našich stredísk sa môžete tešiť v hoteli Severka na Kysuciach. V Demänovskej doline Vás očarí krásny penzión Alžbeta až s dvomi bazénmi. Po prvý krát otvárame školy v prírode v luxusnom penzióne U Mlynárky v kúpeľnom mestečku Dudince. A novinkou je aj rodinný penzión Javorina na Donovaloch s vyhrievaným bazénom, multifunkčným ihriskom a amfiteátrom.

         

… školské výlety

 

V novej sezóne sa môžu žiaci a študenti tešiť okrem našich škôl v prírode aj na našu novinku: školské výlety. Na výber máte hneď niekoľko stredísk: hotel František v srdci Javorníkov, penzión Slniečko na Duchonke, penzión Lesana v Tatrách, penzión Belez na Orave, RZ Tesáre pri Topoľčanoch a RZ Prašník na myjavských kopaniciach. Počas trojdňového pobytu máte na výber zo širokej škály výletov do blízkeho aj vzdialenejšieho okolia a aj s animačným programom.


… poznávacie školské zájazdy do zahraničia

 


Ak sa rozhodnete spestriť si svoj školský rok niečim atraktívnejším, máme pre vás ponuku našich poznávacích zájazdov. Je už na vás, či sa rozhodnete pre stovežatú krásavicu na Vltave - Prahu alebo pre sídelné mesto poľských kráľov – Krakov. V oboch prípadoch máme pre vás pripravené prehliadky toho najzaujímavejšieho, čo tieto dve mestá a ich okolie ponúkajú počas trojdňových zájazdov. Samozrejmosťou je náš delegát a zaujímavý výklad. V našej ponuke nájdete aj viacdňové poznávacie zájazdy. Na výber máte dve varianty v Taliansku - sever a stred Apeninského poloostrova, krásnu chorvátsku Dalmáciu a zájazd do dvoch najväčších českých miest - Prahy a Brna. V prípade záujmu vám vieme pripraviť aj atraktívne jednodňové zájazdy podľa želania.... toto je len časť toho, čo sme si pre vás pripravili na rok 2016. Kompletná ponuka bude predstavená už 1.12.2015. Tešíme sa na jubilejnú sezónu 2016, sme presvedčení, že vám prinesie len príjemné zážitky. Vaše Slniečko :-)Akceptujeme platbu:
Akceptujeme platbu
©1996-2024 CK Slniečko, spol. s r.o.
Všetky práva vyhradené.
Tel: +421 (0) 915 879 018, +421 (0) 32 652 19 11
E-mail: slniecko@ckslniecko.sk
Návštevníci od 7.1.2009:
Stránku vytvoril kreatívny tím
Lemon Lion - Reklama, Webové stránky, SEO